Trwały Nośnik informacji to w myśl przepisów „instrument umożliwiający użytkownikowi przechowywanie informacji osobiście do niego adresowanych w sposób umożliwiający dostęp do tych informacji w przyszłości przez okres właściwy do celów tych informacji i pozwalający na odtworzenie przechowywanych informacji w niezmienionej postaci”. Bank Spółdzielczy w Lipnie udostępnia trwały nośnik informacji w systemie Moje Dokumenty SGB.

Cechy trwałego nośnika to:

  • Niezmienność – masz pewność, że dokumenty wysłane przez bank się nie zmieniły, gwarantuje to technologia
  • Aktywne informowanie – poinformujemy Cię o każdej zmianie w regulaminie czy taryfach SMS-em lub mailem.
  • Pełen dostęp – przechowuj informacje w bezpieczny sposób, z możliwym dostępem poprzez specjalny portal, gdzie sam założysz sobie konto.

Klienci Banku dostęp do dokumentów w wersji elektronicznej uzyskają logując się do Portalu Klienta.

Najważniejsze informacje

Jak uzyskać dostęp?

Aby rozpocząć otrzymywanie dokumentów z banku na portal Moje Dokumenty SGB potrzebna jest Twoja zgoda na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. W tym celu złóż odpowiednią dyspozycję w swojej bankowości internetowej lub osobiście w jednostce Banku. Pamiętaj, by bank znał Twój aktualny numer telefonu komórkowego. Będzie on potrzebny do logowania i byś zawsze otrzymał powiadomienie o nowym dokumencie, który został do Ciebie wysłany.

Po wyrażeniu zgody sam założysz sobie konto na stronie www i ustawisz hasło lub zalogujesz się bezpośrednio z systemu bankowości internetowej poprzez przekierowanie dostępne w miniaplikacji „Moje Dokumenty SGB”.

Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z usługi znajdziesz w Przewodniku dla Użytkownika.

Jakie dokumenty mogę otrzymywać elektronicznie?

Zaraz po wyrażeniu zgody będziesz otrzymywał elektronicznie dokumenty dotyczące Twoich produktów bankowych, takie jak informacje o zmianach regulaminów i taryfy prowizji i opłat.

Bądź na bieżąco i eko

Dbasz o środowisko? Chcesz mieć pod ręką wszystkie ważne dokumenty bankowe, np. regulaminy, cenniki? Przejdź na Moje Dokumenty SGB i uzyskaj dostęp do elektronicznej wersji dokumentacji.