EKOkredyty dla klientów indywidualnych, rolników i przedsiębiorców

EKOkredyty dla klientów indywidualnych, rolników i przedsiębiorców

Kredyt na instalacje fotowoltaiczne

W ofercie Banku Spółdzielczego w Lipnie pojawił się nowy produkt kredytowy dostępny zarówno dlaklientów indywidualnych jak również rolników i przedsiębiorców. EKOkredyt to nasza propozycja dla Klientów poszukujących wygodnej metody finansowania wydatków związanych z zakupem i montażem instalacji fotowoltaicznych.

Panele fotowoltaiczne zamieniają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Zestaw fotowoltaiczny przyłączany jest do aktualnej instalacji elektrycznej budynku. Dzięki temu prąd w naszych gniazdkach może być tańszy. Ze względu na niższą cenę prądu, można wykorzystać go do ogrzewania wody i domu. Uzyskaną energię elektryczną można zużywać na bieżąco, magazynować albo sprzedawać - w zależności od rodzaju instalacji fotowoltaicznej. Rozważając opłacalność fotowoltaiki należy pamiętać, że razem z systemem fotowoltaicznym “kupujemy” zapas energii na wiele lat. Od momentu uruchomienia instalacji każdego następnego dnia czerpiemy darmowy prąd ze słońca!

Opłacalność fotowoltaiki i jej zalety:

  • darmowy prąd z energii słońca.

  • ponad 25 lat gwarancji na produkcję.

  • fotowoltaika jest bezobsługowa

  • oszczędność i ekologia

  • niezależność energetyczna

 

Więcej informacji dostępnych w placówkach Banku Spółdzielczego w Lipnie oraz: EKOkredyt dla klientów indywidualnych, EKOkredyt dla rolników i przedsiębiorców.