Mobilne przyspieszenie

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jak działa Garmin Pay?

Dla wszystkich posiadaczy zegarków Garmin posiadających odpowiednią funkcjonalność transakcje zbliżeniowe Garmin Pay umożliwiają szybsze, bezpieczniejsze i wygodne płatności1..

Dla kogo jest Garmin Pay?

Usługa Garmin Pay to transakcje zbliżeniowe opracowane z myślą o osobach będących w ciągłym ruchu. Niezależnie od tego, czy chcesz wypić filiżankę kawy po porannym biegu czy przekąsić coś podczas przejażdżki, usługa Garmin Pay umożliwia szybkie i proste dokonywanie zakupów przy użyciu wyłącznie zegarka. Nie masz portfela? Nie masz telefonu? Nie ma problemu.

Jaki jest zasięg działania Garmin Pay?

Gdzie mogę korzystać z usługi Garmin Pay? Niemal we wszystkich miejscach, w których można dokonywać płatności zbliżeniowych. Sprawdzaj listę uczestniczących sklepów, zgodnych banków i kart kredytowych. Ich liczba cały czas się zwiększa.

Gdzie jeszcze można używać Garmin Pay?

Usługa Garmin Pay obsługuje teraz wybrane, główne systemy transportu publicznego na całym świecie. Ułatw sobie choć trochę codzienny dojazd do pracy. Wystarczy jedno dotknięcie, by opłacić przejazd. Nie potrzebujesz karty, telefonu ani portfela.

Jak obsłużyć Garmin Pay?

Wystarczy kilka szybkich dotknięć, aby uzyskać dostęp do usługi Garmin Pay z poziomu zgodnego zegarka firmy Garmin. Podaj hasło, wybierz odpowiednią kartę kredytową ze swojego wirtualnego portfela, a następnie przytrzymaj nadgarstek w pobliżu czytnika kart — to wszystko. Nie trzeba korzystać z telefonu, karty czy pieniędzy.

Czy Garmin Pay jest bezpieczny?

Firma Garmin bardzo poważnie traktuje bezpieczeństwo informacji o płatności. To dlatego usługa Garmin Pay chroni dane użytkownika, wykorzystując przypisane do danego zegarka numery kart i kody transakcji za każdym razem, gdy użytkownik dokonuje płatności. Numer posiadanej karty nie jest przechowywany w urządzeniu ani na naszych serwerach. Nie zostaje również przekazany sprzedawcy podczas dokonywania płatności. Możesz dzięki temu płacić bez obaw.

Z jakimi kartami współpracuje Garmin Pay?

Dzięki usłudze Garmin Pay możesz korzystać z tych samych kart, których używasz na co dzień. Usługa Garmin Pay działa z wieloma rodzajami kart kredytowych i debetowych największych banków, w tym z kartami Visa i Mastercard. Wystarczy dodać je do wirtualnego portfela w zegarku, aby można było korzystać z zachęt i nagród zapewnianych w związku z korzystaniem z karty.

 
Jak rozpocząć korzystanie z usługi?

Jak dodać kartę do usługi?

 

Jak zapłacić w sklepie zegarkiem Garmin?

 

 Jak zmienić kod dostępu Garmin Pay?

Do zmiany kodu dostępu wymagana jest znajomość bieżącego kodu. Kodu dostępu nie można odzyskać. W przypadku zapomnienia kodu dostępu należy usunąć portfel, utworzyć nowy i ponownie wprowadzić informacje o karcie płatniczej.

Kod wymagany do uzyskania dostępu do portfela Garmin Pay można zmienić na urządzeniu vívoactive 3.

  1. Na stronie urządzenia vívoactive 3 w aplikacji Garmin Connect Mobile wybierz Garmin Pay > Zresetuj hasło.
  2. Wykonaj instrukcje wyświetlane na ekranie.

Przy kolejnej płatności za pomocą urządzenia vívoactive 3 trzeba będzie wpisać nowy kod dostępu.

FILM INSTRUKTAŻOWY