Banki SGB zamykają rok 2019 ze wszystkimi płatnościami mobilnymi

Banki SGB zamykają rok 2019 ze wszystkimi płatnościami mobilnymi

Mamy tu wszystko!

Takie podsumowania roku to lubimy!

Jest nam miło poinformować Państwa, że uruchomiliśmy płatności mobilne Fitbit Pay dla wszystkich posiadaczy kart Marstercard. Tym samym domknięty został portfel pięciu najnowocześniejszych w Polsce płatności mobilnych, którymi od kilku miesięcy dysponują Banki Spółdzielcze SGB. Płatności kolejnymi smartwatchami i smartbandami stały się możliwe dla użytkowników karty Mastercard.

Klienci Banków Spółdzielczych SGB mogą już korzystać z płatności mobilnych w systemie BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay. To efekt przyjętej przez Zarząd SGB-Banku SA strategii „Mobilnego przyspieszenia”.

– Jesteśmy w czołówce banków, które oferują swoim klientom dostęp do wszystkich systemów płatności mobilnych w naszym kraju. Klienci naszych Banków Spółdzielczych mają dostęp do wygodnych i bezpiecznych płatności za pomocą smartwatchy i smartfonów. Zaledwie kilka miesięcy wystarczyło nam na dogonienie, a nawet przegonienie w tym zakresie największych banków komercyjnych. Jest to swoisty renesans bankowości spółdzielczej i usług oferowanych przez lokalne Banki Spółdzielcze SGB – mówi Błażej Mika, wiceprezes Zarządu SGB-Banku SA.